SPS Eurotax Lubsko liderem III ligi.

SPS Lubsko    Porażka w zaległym spotkaniu.
    Wynik 3:0 dla gospodarzy nie oznacza ze było to jednostronne spotkanie. Wręcz     przeciwnie. Walka były wyrównana w każdym secie. Sety kończyły się przewagą dwóch lub trzech punktów. Obie drużyny traciły sporo punktów po błędach własnych i to całymi seriami. Nie bez winy są także sędziowie, o dziwo z Gubina, którzy również popełniali błędy. Przez większość pierwszego seta drużyną dominującą byli goście. Jednak pod koniec, do głosu doszli gospodarze, którzy odrobili stratę punktów, wygrywając ostatecznie 28:26. Drugi set to wyrówna walka po obu stronach siatki i wynik 25:22 dla Gubina. Ostatni set rozpoczął się przewagą SPS-u. Niestety, podobnie jak w pierwszej odsłonie spotkania, Gubin odrobił straty, i do końca była wyrównana walka punkt za punkt, aż do stanu 27:25 dla gospodarzy. Ostatecznie po emocjonującym meczu, wynik 3:0 dla Volley Gubin.
Dla naszych siatkarzy należą się wielkie brawa za walkę do ostatniego gwizdka.
Brawa również dla kibiców, którzy wypełnili prawie całą salę i gorąco kibicowali zawodnikom.