SPS Eurotax Lubsko liderem III ligi.

SPS Lubsko     SPS Eurotax Lubsko liderem III ligi.
  Dnia 17.01.2009r. o godz. 17.00 na sali OSIR-u w Lubsku przy ul. Tkackiej odbył się mecz   pomiędzy SPS Eurotax Lubsko - MKS "Budowlani" Gozdnica. Już pierwsze minuty   spotkania sygnalizowały zaciętą walkę. I tak też było. Gospodarze zaczęli dość nerwowo, lecz w porę nadrobili straty punktowe i wygrali pierwszego seta 25 : 21. Dwa kolejne sety to walka punkt za punkt ze zmiennym szczęściem w efekcie końcowym (set II – 26 : 24 dla gospodarzy, III set – 24 : 26 dla gości). Nieprawdopodobny doping kibiców przy akompaniamęcie bębna najwierniejszego kibica przechylił szalę zwycięstwa na korzyść gospodarzy i zadecydował o zwycięstwie w secie IV - 25 : 19.Ostateczny wynik 3:1 zapewnił drużynie SPS Eurotax Lubsko kolejne 3 pkt.
i umocnił ich pozycję lidera w tabeli III ligowych zespołów.